Kredex väikeelamute rekonstrueerimistoetus 2023

PUR vahuga sobib ideaalselt soojustada maja välis- ja siseseinu ning vaheseinu, põrandat, katuseid, katusealuseid, vundamenti jne. PUR vaht ei isoleeri ja kaitse su hubast sisekeskkonda väliskeskkonnast mitte ainult külma ja kuuma õhuliikumise eest, vaid ka liigse müra ja vee eest. Samuti paisub PUR vaht pragudesse, millest putukad ja muud loomakesed sinu kodust rahu rikkuma ei pääse.

Võrreldes traditsiooniliste soojustusmaterjalide paigaldamisega ei jäta PUR vahu kasutamine kodu soojustamisel pragusid ja tühja ruumi isolatsiooni, kus õhk vabalt liikuda saaks. Samuti on hoone katmine PUR-vahuga kordi vähem aeganõudev töö, kui villa või muude traditsiooniliste soojustustehnikate kasutamine.

PUR vahu kasutamise hinna ja soojushoidvuse suhe võrreldes traditsiooniliste materjalide ja meetodite kasutamisega on parem.

Oma kodu/maja soojustamine kvaliteetsete materjalidega, milleks meie poolt pakutavad PUR vahud kindlasti on, tagab küttekulude vähenemise aastakümneteks.Kasutame ainult veepõhiseid vahte,mis ei sisalda freooni ja on loodus sõbralikud materjalid.

Võta julgelt meie spetsialistidega ühendust et saada teada milline on teile sobiv soojustuslahendus.