Balticpur on spetsialiseerunud PUR-vahuga soojustamisele. Aitame oma klientidel energiasäästlikult soojustada, kasutades kaasaegseid materjale ja seadmeid. PUR-vahtu kantakse peale kasutades spetsiaalset pritsimismasinat. Kuna PUR-vahu puhul on väga oluline just selle peale kandmine, siis tasub kasutada kvaliteetsed PUR-vahu seadmeid ja masinaid. Meie tootevalikus on suur hulk erinevaid PUR-vahu masinaid.

PUR-vahuga soojustades on suureks eeliseks pritsimistehnika, millega pääseb ligi ka kõige kitsamatesse ja ebamugavamatesse kohtadesse. PUR-vahu masin aitab täita tühimikke ja pragusid, mida tavapäraste isolatsioonimaterjalidega sageli täita ei õnnestu. PUR-vahu masin sobib ideaalselt seinte ja lagede soojustamiseks. Seadmetega on lihtne liikuda, need on kerged ja kompaktsed, ei takista kuidagi pritsimist ja liikumist.

PUR-vahu masinate ja seadmete suurimateks erinevusteks on võimsus, tootja ja hind. Saab valida nii suuremate kui ka väiksemate masinate vahel. Meie spetsialistid aitavad kaardistada kliendi vajadused ning pakkuda kõige sobilikumad PUR-vahu seadmed.

PUR-vahu masinad

Polüuretaanvaht ehk PUR-vaht on keemiline materjal, mis koosneb kahest omavahel reageerivast keemilisest ainest – isotsüonaat ja polüool. Täpsemalt on tegemist soojustusmaterjaliga, mille abil täidetakse elamu seintes olevad õhuvahed ning muudetakse maja õhukindlaks. PUR vahu paigaldamine on üsna lihtne, seda pihustatakse soojustatavale seinale või süstitakse spetsiaalse seadme abil seintesse läbi väikeste puuritud aukude. Vaht vajub vedelal kujul alla ning seejärel paisub täites järk-järgult erinevad tühimikud ja õhuvahed. PUR-vahuga soojustamiseks on vaja spetsiaalset masinat, millega materjal seinale kanda. Balticpur.ee valikus on paljud erinevad PUR-vahu masinad, mis on kõrge kvaliteediga ning töökindlad.

Kuidas PUR-vahu masinad töötavad?

PUR-vahuga soojustades on suureks eeliseks pritsimistehnika, millega pääseb ligi ka kõige kitsamatesse ja ebamugavamatesse kohtadesse. PUR-vahu masin aitab täita tühimikke ja pragusid, mida tavapäraste isolatsioonimaterjalidega tihtipeale täita ei õnnestu. PUR-vahu masinad sobivad ideaalselt seinte ja lagede soojustamiseks. Seadmetega on lihtne liikuda, need on kerged ja kompaktsed ning ei takista kuidagi pritsimist ja liikumist.

PUR-vahu masinad on väga keerukad seadmed, mis on PUR-vahuga soojustamis- ja isolatsioonitööde selgrooks. Kvaliteetse ja tõhusa tulemuse saavutamiseks on korralik ning töökindel masin hädavajalik. Masinad töötavad kui omamoodi segistid, mis ühendavad omavahel kaks keemilist ainet luues polüuretaanvahu. PUR-vahu masinate külge ühendatakse kaks anumat, millest ühes on isotsüonaat ja teises polüool. Keemilised ained pumbatakse masinas vahekorras 1:1 ning seejärel läbib materjal soojusisolatsioonivooliku ja liigub edasi püstolisse. Peale püstoli päästiku vajutamist läbib materjal filtri ning kõrgsurve abil pihustub masinast välja vaht töödeldavale alale. PUR-vahu masinate ja seadmete suurimateks erinevusteks on võimsus, tootja ja hind. Saab valida nii suuremate kui ka väiksemate masinate vahel.

Erinevatel masinatel võib olla ka erinev pumbasüsteem. Levinumad on õhksurvega, elektriga või hüdraulilise pumbaga PUR-vahu masinad. Samuti on masinatel erinev väljalaskevõimekus. Suuremate soojustite ja pumpadega masinad võimaldavad ka suurema koguse vahuga tööd teha. Suurema väljalaskevõimega PUR-vahu masinad on äärmiselt vajalikud ning kasulikud suuremahuliste kommertsprojektide jaoks. Balticpur pakub laias valikus erinevat tüüpi ja suurusega polüuretaanvahuga pihustusmasinaid, et saaksid valida oma vajadustele kõige paremini sobiva. Valikust leiad just oma vajadustele ja eelarvele sobiva seadme. Külasta kindlasti meie veebipoodi, et tutvuda meie PUR-vahu masinate valikuga.

Balticpur on spetsialiseerunud PUR-vahuga soojustamisele. Aitame oma klientidel energiasäästlikult soojustada, kasutades kaasaegseid materjale ja seadmeid. PUR-vahtu kantakse peale kasutades spetsiaalset pritsimismasinat. Kuna PUR-vahu puhul on väga oluline just selle peale kandmine, siis tasub kasutada kvaliteetsed PUR-vahu seadmeid ja masinaid. Meie tootevalikus on suur hulk erinevaid PUR-vahu masinaid.

Balticpur OÜ on ametlik Lallafom USA ja XpandEuroGroup PUR vahtude maaletooja Eestis ja Soomes. Kasutame ainult preemiumklassi vahtusid ning meie poolt kasutataval materjalil on 25 aastane tootjapoolne garantii! Asume Tartu maakonnas, Pärna allee 3-12.

Kui PUR vahu tehnoloogia kõnetas Sind, siis suundu meie veebilehele Balticpur.ee ning võta kindlasti meiega ühendust. Veebilehel pakume maja soojustamiseks vajalikke masinad, seadmed ning PUR vahtusid. Kuigi PUR vahu paigaldus võib tunduda lihtne, võta soojutamiseks kindlasti appi profesionaal, vastasel juhul võid oluliselt kaotada kvaliteedis.

Pakume lisaks muudele teenustele ka PUR vahuga soojustamise teenust. Küsi hinnapakkumist siit: https://balticpur.ee/pur-vahu-paigaldus/ või võta ühendust meie abivalmis klienditoega. Aitame Sind suurima rõõmuga ning üheskoos leiame just Sinule sobivaima lahenduse!