Terashalli kasutatakse tavaliselt toodete ladustamiseks või sellel on mõni muu kaubanduslik funktsioon. Selle ehitamine on palju kiirem kui müüritise ehitamine. Siiski tasub meeles pidada, et materjal, millest saal on valmistatud, ei kaitse soojuse väljapääsu eest. Seejärel tuleb see isoleerida.

Kuidas isoleeritakse terasest halle?

Need hallid on kõige sagedamini soojustatud energiasäästlikult. See on vajalik kaupade nõuetekohaseks ladustamiseks parimate võimalike termiliste tingimuste tagamiseks. Soojusisolatsioon on tootmisprotsesside ja töötajate mugavuse tõttu hädavajalik nii kauba- kui ka tootmishallides.

Milliseid materjale kasutatakse seda tüüpi hoonete soojustamiseks? Polüuretaanvahtu kasutatakse kõige sagedamini terasest hallide soojustamiseks. See soojusisolatsioonitoode sobib ideaalselt katuse seestpoolt, samuti seinapindade soojustamiseks. Optimaalne energiatõhusus ja märkimisväärne küttekulude vähenemine on saalide PUR-isolatsiooni paljude eeliste hulgas.

Halli soojusisolatsioon vahuga – kõige olulisem majanduslik kasu

Kaubaveo- ja tootmishallide puhul on oluline saale kaitsta talvel liigse jahenemise ja suvel ülekuumenemise eest. Halli vahtplastist soojusisolatsioon moodustab pideva ja tiheda kihi, mis kaitseb äärmuslike temperatuuride eest. Toode täidab kõik tühimikud, kindlustades termiliste sildade tekke eest, ja jäigendab struktuuri.

Hallide polüuretaanvahust soojusisolatsioonil on veekindlad omadused – see vähendab vee kondenseerumise tõenäosust. Minimaalselt 3 cm paksune soojusisolatsioonikiht välistab metallplaatide “higistamise”. Soojusisolatsioonimaterjal on tervisele ja keskkonnale neutraalne. See ei eralda lõhnu ega põhjusta allergiat. See sobib majadesse, kus elavad hingamisprobleemidega inimesed.

Halli polüuretaanvahust soojusisolatsioonil on kõrge vastupidavus. Vaht on vastupidav niiskusele ja mehaanilistele kahjustustele. Seda iseloomustab madal veeauru läbilaskvus ja soojusjuhtivus. Hallisoojusisolatsiooniks saab kasutada nii avatud kui ka kinnise pooriga vahtmaterjale. Suletud pooriga vaht sobib paremini lamekatusega hallide jaoks, avatud pooriga vaht,  töötab kaldkatuste soojustamisel paremini.

Kui palju maksab terasest halli PUR-vahtplastist soojusisolatsioon?

Terasest hallisoojusisolatsiooni maksumus sõltub vahtpolüuretaanist ja soojustusele minevatest ruutmeetritest. Suletud poori m3 hnd on alates 170 eur+km ja avatud poori m3 hind on alates 70 eur+km. Ainult korralikult kantud PUR vaht võimaldab teil nautida halli tõhusat soojusisolatsiooni.