Polüurea katted

Toome sisse pihustatavaid elastseid ja vastupidavaid kahekomponendilisi polüurea katteid. Polüurea on 100% puhas ja lahustivaba polüurea kate, mis ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid, st see on lenduvate orgaaniliste ühendite vaba. Polüurea on keemiliselt ja mehaaniliselt vastupidavam kui traditsioonilised epoksükatted või pihustatavad ja mehaaniliselt pealekantavad polüuretaan-elastomeerist põrandakatted. Toode säilitab oma omadused ka madalal ja kõrgel temperatuuril, kuni +120 kraadi. Katted tagavad paljude rakenduste jaoks vastupidava ja sujuva veekindluse. Kõvenemine toimub 10 sekundiga ja 2-3 mm paksune kate talub kõndimist ja vihma vaid ühe minuti pärast.

Katused

Katustele sobiva polüurea võib pihustada vana veekatte peale. Läbiviikude ja katusekaevude ning muude konstruktsioonide juuri saab katusekattega pritsida täiesti sujuvaks tervikuks. Pind muutub täiesti veekindlaks ja siledaks. Ei nõua vana katuse vahetamist, lammutustöid ega tuletöid. Piisab vana veekatte puhastamisest mustusest, prahist, sammaldest ja muust lahtisest materjalist. Toote kiirus võimaldab päevasel ajal pritsida suuri alasid (sadu m2 / päevas). Tootja annab tootele 20-aastase materjaligarantii. Polüureal on tuleklassifikatsioonid, mis vastavad ehituseeskirjadele.

Tööstusesemed

Sobib paljudele erinevatele pindadele nagu mahutid, hoone põrandad, seinad ja laed. Polüurea katted võimaldavad suurepärast ilmastiku-, keemilist ja kulumiskindlust. Polüurea tooted vähendavad tööstuse tarbimise ja korrosiooni vältimise kulusid. Korrosioonikaitset saab rakendada uutele ja ka vanadele objektidele, pikendades oluliselt nende tööiga. Polüurea katte pihustamine on kiire ja seetõttu aeglustab teisi tegevusi nii vähe kui võimalik. Polüurea sobib ideaalselt paakide katmiseks, kuna see on vastupidav paljudele kemikaalidele ja tööstuslikele vedelikele, näiteks lahjendatud anorgaanilistele hapetele (väävel-, lämmastik-, vesinikkloriidhape jne) kuni pH 1-ni. Samuti on aluseliste kemikaalide (naatrium- ja kaaliumhüdroksiid) vastupidavus kuni pH 14-ni hea. Katte sobivust ja objekti eeltöötlust tuleks alati kontrollida igal üksikjuhul eraldi.Polüurea kate sobib ka reovee, kütuste, lahustite, alkoholi, glükooli ja lahustunud soolade korrosioonikaitseks.

Ehitus

Polyurea katted sobivad ideaalselt ka terase- ja betoonkonstruktsioonide, nagu sillad ja mitmesugused teraskonstruktsioonid, kaitsmiseks. Euroopas kasutatakse polyureakatteid laialdaselt katusealuste, treppide, katmiseks Kuna kattekihtide pikenemine katkemisel on üle 300%, saab neid kasutada ka tiheda katte valmistamiseks liikumisvuukide kohal. Tüüpilised kohad on autopesulad ja autopesula põrandad. Avalikud basseinid, väikesed majapidamisbasseinid, terasest ja alumiiniumist sukeldatavad konstruktsioonid ja laevade teraskonstruktsioonid on samuti objektid, mida saab polyureaga katta.

Toidu- ja joogiveepaakide ning torustike kaitse

Polüurea katteid saab kasutada ka torujuhtmete ja mahutite kaitsmiseks toiduainetööstuses ja joogivee töötlemisel. Valikus on selleks otstarbeks heaks kiidetud tooted.

Polüurea kuumpihustuskattel on järgmised omadused

  • Löögikindel
  • Kulumiskindlus
  • Hea vastupidavus kemikaalidele
  • Vastupidavus kõrgetele ja madalatele temperatuuridele
  • Suurepärane haakuvus peaaegu iga pinnaga
  • Veekindel
  • Saadaval erinevad tuleklassid