Pur vahuga soojustamine

Pur vahuga soojustamine- sinu maja tänab sind

Pur vahuga soojustamine on muutunud lihtsaks ja mugavaks viisiks, kuidas tagada hea soojustus igas majapidamises. Polüuretaanvaht aitab soojustada maja vastupidavalt ning lihtsa vaevaga. Pur vahtu on maailmas kasutatud juba pikki aastaid ning see on endiselt tõusutrendis.

Pur vahuga elumaja soojustamine

Pur vahuga soojustamine võib tunduda esmapilgul kallis ning on kindlasti suur investeering. Kindlasti soovitame enne maja soojustamist põhjalikult tutvuda kuidas pur vahuga soojustamise protsess välja näeb ning milliseid eeltöid on vajalik teha.

Pur vahuga on võimalik soojustada sisuliselt igat tüüpi ruume ja konstruktsioone, olenemata kas tegu on puit- või kivimajaga. Pur vaht pääseb ligi ka pisematesse katuse nurkadesse ja tsoklitesse.

Hoonete sisemiseks soojustamiseks tuleb kasutada avatud pooridega pur vahtu, mis laseb läbi veeauru. Avatud pooridega pur vahu korral on oluline jälgida, et see ei puutuks kokku välitingimustega. Kui on soovi soojustada maja väljastpoolt, siis tuleb kasutada suletud pooridega pur vahtu, mis on vastupidavam ja tugevam materjal- mõeldud just välitingimustes kasutamiseks. Suletud pooridega pur vaht sobib Eesti kliimasse ning on suurepärase vastupidavusega.

Pur vahu eemaldamine

Pur vahtu on kiire ja mugav paigaldada, selleks on vaja spetsiaalset tehnikat ja spetsialisti, kuid soojustamise protsess ise on kiire, kuid kui ühel hetkel on soov pur vaht eemaldada, siis see on juba kahjuks tülikam protsess.

Avatud pooridega pur vahtu on kergem eemaldada, see on pehmem ning enamus materjalist saaks vajadusel seinast kätte, kuid suletud pooridega vaht on kordades tugevam ning selle eemaldamine mehhaaniliselt võib osutuda väga keeruliseks.

Tavaliselt pur vahu eemaldamine vajalik pole ning seda üleliia tihti ette ei tule, kuid kui see mingisugusel põhjusel on hädavajalik, siis soovitame pöörduda kogenud spetsialistide poole.

Pur vahuga soojustamine- Balticpur aitab

Kui soovid pur vahuga soojustamise kohta rohkem infot, siis võta ühendust meie kogenud spetsialistidega. Aitame ja nõustame, kui vajate abi parima soojustusmaterjali ja tehnika leidmisel. Meie kogenud spetsialistid soojustavad pur vahuga igat tüüpi ehitisi.

Kõigi meie teenustega saab tutvuda siin.