Seinte süstimine

PUR vahu süstimine konstruktsioonidesse  

PUR vahu süstimine on kliendile mugav ja tihti ka soodsaim lahendus, saavutada hoone täiendav soojustus või parandada tuulepidavust.Süstimisteenuse peamised sobivad kohad on silikaatseinte taguste õhuvahede täitmine, nii kortermajadel kui ka eramajadel. Seinte süstimiseks on vajalik tuvastada õhuvahe laius seintes, mida saab kontrollida puurides kuni 1m kõrgusele vundamendist 10mm puuriga avad. Kui seinas on õhuvahe vähemalt 50mm ja rohkem, on mõistlik see täita PUR vahuga. Sein saab soe ja tuulepidav.

Puitpõrandate soojaks ja tuulepidavaks süstimine on sügis-talvine teema. Kui põrandad lähevad tuultega jahedaks või külmaks, pöördu süstimisteenuse konsultatsiooniks ja soojustamiseks Balticpuri. Nõustame murelikku klienti olukorra tuvastmisel, pakume sobiva lahenduse ja teostuse, kuidas põrandad komfortseks ja soojaks saada.

PUR vahu süstimist saab kasutada ka muude kinniste konstruktsioonide puhul, kui olemasoleva konstruktsiooni avamine on keeruline või liialt kallis. Süstimiseks sobiva materjali valiku, kas suletud või avatud pooridega PUR vaht, pakub välja Balticpuri konsultant.

Pöördu ja leiame sobiva lahenduse, kalkuleerime soojustustöö maksumuse ja lepime teostusaja.