Karkassmajad
Karkassmajad
Vundament
Vundament
PUR-vahuga soojustamine
Katused ja pööningud
Torude isolatsioon
Torude isolatsioon

Ära lase sooja toast välja

Kasuta kaasaegseid materjale, et tagada energiasäästlik soojustus.

Soojustades Pur vahuga on rahaline sääst vähemalt 30%.

Pakume ka kvaliteetset soojustamist.

Küsi pakkumist ning vastame kiiresti!


  Avatud poor

  Majade soojustamiseks kasutatakse kahte tüüpi vahtu . Neist esimene – avatud pooriga vaht, mida kõnekeeles nimetatakse pehmeks vahuks – sobib näiteks siseruumide, pööningute ja seinte soojustamiseks. Pihustamine toimub spetsiaalsete pihustusseadmete abil otse  katusekonstruktsioonile. Vahu suurendamiseks selle mahu 100-kordselt suurendamiseks kulub vaid mõni sekund, luues sooja, tiheda ja elastse termovahu kihi.

  Avatud poori vahu eeliste hulka kuulub ennekõike selle vastupidavus. Pärast pealekandmist säilitab vaht oma omadused kogu hoone eluea jooksul ja samal ajal ei oksüdeeru, ei kahane ega kuku. Teine suur eelis on selle kvaliteet ja pinnakatte järjepidevus. Pihustustehnoloogia võimaldab kõrvaldada isolatsiooni liitekohad ja seeläbi ka termilised sillad, täites kõik vahed ja tühimikud. Tänu sellele väldite talvel soojakadusid ja suvel saate kaitsta oma ruume liigse ülekuumenemise eest. Heliisolatsioon, see tähendab suurepärased heli summutavad omadused, on veel üks polüuretaanvahu pealekandmise eelistest.

  Eeliste komplektile tasub lisada selle aurude läbilaskvus, tänu millele seintel ja lagedel pole kondenseerumist.

  Avatud poori kaetud pind “hingab”, ruumides pole niiskust.Ja mis kõige tähtsam teie lähedastele, on PUR-vaht lõhnatu materjal, see ei tekita tolmu ega eralda selle kasutamise ajal kahjulikke aineid. Samuti on see hallitusseente ja seente suhtes vastupidav ega põhjusta allergilisi reaktsioone inimestel ega loomadel. Pidage meeles ka seda, et hästi töötav meeskond suudab päevas paigaldada kuni 400 m2 polüuretaanvahtu.

  Suletud poor

  Teine tüüp on suletud poor. Spetsialistide sõnul tagab seda tüüpi materjal terrasside, katuste ja vundamentide suurepärase soojus- ja hüdroisolatsiooni. Tänu suletud poori struktuurile on PUR-vaht niiskuse ja külma õhu jaoks läbitungimatu tõke. Seda valitakse sageli mitmesuguste ebatüüpiliste hoonete soojustamiseks – see toimib hästi näiteks saalide ja ladude, loomakasvatushoonete, puu- ja köögiviljahoidlate või külmhoonete soojusisolatsioonina.

  Suletud pooriga  vahu struktuuris on vähemalt 90% suletud pooridest. Selle rakendamine seisneb isoleeritud pinnale spetsiaalsete seadmete abil sobiva kihi jäiga polüuretaanvahu pihustamises. Vahustamise ajal suurendab see mitu korda mahtu, tänu millele täidab see kõik praod ja tühimikud, luues ühtlase, vuukideta kaitsekihi.

  Ja mis kasu on seda tüüpi vahtude kasutamisest soojusisolatsioonis? Neid on palju ja allpool leiate ainult tuntuimad:

  Suurepärane soojusisolatsioon

  Soojusülekandetegur on 0,020–0,023 W / (m 2 K). See väärtus on madalam kui teised turul olevad isolatsioonimaterjalid. Lisaks sellele ei torgata pihustusisolatsiooni paigalduskinnituste abil, millel on kõrge soojusjuhtivuse koefitsient.

  Katte tihedus, katkematus

  Materjalide liidesel profiilide ja kinnitusdetailide, paneelide ja keevisliidete ühenduste puudumine. Selle vahu abil saab täita ka ebatavalisi pindu. Vahu kasutamine kõrvaldab termilised sillad, keerulised vuugid ja aluskonstruktsioonid.

  Vahtpinda saab kujundada vastavalt soovile. Ümardatud servi ja vuukideta isolatsiooni katmist on lihtne teha kahel tasapinnal (näiteks keldri kohal asuva lae isoleerimisel altpoolt). Vahtu saab piserdada täiendavate kaitsekatetega. Mõnikord on need vajalikud, näiteks juhul, kui vaht puutub kokku UV-kiirgusega või suure veemahuga.

  Vastupidavus bioloogilistele mõjudele, lahustitele ja kemikaalidele

  Vaht on vastupidav enamike keemiliste ühendite suhtes. Selles suhtes on sellel paremad omadused kui teistel müügilolevatel isolatsioonimaterjalidel. Katte valimisel kontrollige alati, kas neid saab koos kasutada. Parim on kasutada tootja soovitatud süsteeme ja materjale.

  Kiire montaaž

  Vahtpritsimise kiirus on muude paneelidesse paigaldatud materjalide jaoks kättesaamatu väärtus, mis sageli nõuab täiendavate konstruktsioonide paigaldamist, kinnituskinnituste või mitme inimese meeskonna paigaldamist.

  Haardumine peaaegu iga pinnaga

  See on omadus, mis annab tunnustuse toote mitmekülgsusest. Pihustamise lihtsus ja aeg tähendavad pihustusisolatsiooni kasvavat populaarsust.

  Seinte soojustus PUR-vahuga

  Võib kindlalt öelda, et seinte soojustamine on tuleviku investeering. Mis selle määrab? Vaht tagab paljude aastate isoleerimise ja ei võimalda vee tungimist, seinte niiskust ega hallituse ja seente teket.

  Polyurea tehnoloogia

  Polyurea on tehnoloogia, kus kahe reaktiivkomponendi omaduste ühinedes saavutatakse kiiresti kõvenev ja äärmiselt ilmastikukindel pinnakate. Kõvenemine toimub sekundite jooksul. 

  Polükarbamiid on 100% puhas polüuurea kate. See on lahustivaba ega sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid. Teisisõnu on see lenduvate orgaaniliste ühendite vaba. Polüuurea on keemiliselt ja mehaaniliselt vastupidavam kui tavalised epoksükatted või pihustatavad ja mehaaniliselt kantavad polüuretaan-elastomeerist põrandakatted. Toode säilitab oma omadused ka madalatel ja kõrgetel temperatuuridel (kuni 120 ° C). Katted pakuvad vastupidavat ja sujuvat veekindlust paljudes rakendustes. Kõvenemine võtab 10 sekundit ja 2-3 mm paksune kate peab vastu kõnnile